Jūsų patogumui lengvojo automobilio B kategorijos vairuotojų kursuose kviečiame mokytis visuose mūsų filialuose Kaune: Centre, Vilijampolėje, Akademijoje, Eiguliuose, Šilainiuose, Dainavoje, Girionyse, Garliavoje; taip pat Prienuose, Kazlų Rūdoje, Marijampolėje.

Mokymasis su grupe

Mokymosi pabaigoje asmenys turi būti sulaukę 17 metų. Kursą sudaro privalomas 40 ak. val. teorijos, bei 30 ak. val. praktikos mokymas. Teorijos mokymų eigoje mokiniai atlieka ir praktinius vairavimus, taigi teorijos žinias galėsite taikyti praktiniuose vairavimuose iš karto. Praktinio vairavimo instruktorių bei automobilį yra galimybė pasirinkti patiems. Teorinių žinių įtvirtinimui mūsų mokyklos mokiniams suteikiame nuotolinį prisijungimą prie ARV-KET TESTŲ programos. KET testus atitinkančius valstybinio egzamino klausimus galėsite spręsti tiesiog namuose.

Praktinis mokymas atliekamas naujos kartos KIA CEED, TOYOTA AURIS automobiliais, atitinkančiais VĮ „Regitra“ valstybinio egzaminavimo automobilius. Vairavimo mokymo aikštelės išsidėsčiusios patogiose vietose Raudondvario pl., Kaune, šalia VĮ “Regitra” egzaminų maršrutų, taip pat Prienuose bei Marijampolėje. Baigus mokymą vykdomas mokinių teorijos žinių ir praktinio vairavimo įgūdžių galutinis įvertinimas. Turint teigiamus galutinius dalykų įvertinimus, mokinys yra pasirengęs laikyti valstybinius egzaminus VĮ „Regitra“.

Asmuo vairavimo įgūdžius gali tobulinti su šeimos nariu, kai yra išlaikęs teorijos žinių egzaminą VĮ Regitra ir yra ne jaunesnis kaip  17m. (nuoroda i naudingos nuorodos> mokymasis su šeimos nariu). Valstybinį praktikos egzaminą VĮ „Regitroje“ galima laikyti tik sulaukus 18 metų.

Mokymasis savarankiškai (eksternu)

Norinčius pasiruošti VĮ „Regitra“ valstybiniam teorijos egzaminui savarankiškai, kviečiame sudaryti išankstinę praktinio mokymo sutartį. Siūlome galimybę ne mažiau 4 mėnesius nuo sutarties sudarymo naudotis nuotoline ARV-KET TESTŲ programa, iš betkurios interneto priegos kompiuteriu ar telefone naudotis KET testų programa, atitinkančia VĮ „Regitra“ valstybinio egzamino klausimyną.

Mokiniai praktinio vairavimo įgūdžių gali mokytis tik tada, kai VĮ „Regitra“ išlaiko teorijos žinių egzaminą. Vairavimo mokykloje privaloma baigti ne trumpesnį kaip 30 ak. val. praktikos kursą.

5 ak. val. praktinio vairavimo mokymo kursas galimas turintiems teisę vairuoti AM, A1, A2, A ar B1 kat. transporto priemones ne mažiau kaip dvejus metus ir neturintiems galiojančių nuobaudų už KET pažeidimus.

Atkreipkite dėmesį, kad laikant valstybinius egzminus VĮ „Regitra“ asmuo privalo pateikti:

  • asmens tapatybės dokumentą
  • sveikatos patikrinimo medicininę pažymą (F Nr. 083-1/a)
  • sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą

Plačiau: ARV AUTO