Mes visi džiaugiamės, kai artėja mūsų ar kieno nors kito gimtadienis arba jubiliejus. Šios dienos mūsų gyvenimui suteikia daugiau palaimos ir laimės. Bet tai, kas daro šias dienas ypatingomis, yra dovanos, kurias gauname ir dovanojame savo artimiesiems.

Dovanos moterims dažnai būna nemenkas iššukis kiekvienam, kadangi moterys nori beveik visko, jas lengva sužavėti akį traukiančiomis grožybėmis. Kita vertus išrinkti dovaną nėra taip lengva, nes papuošalai nebetelpa į stalčius, bateliais užkrautas visas prieškambaris, o rūbų spinta lūžta nuo apdarų kiekvienai gyvenimo sitaucijai. Ir tas faktas, kad parduotuvėse yra daugiau daiktų moterims nei vyrams ne visada gali pagelbėti.

Dovanos vyrams rinkimas visuomet lydimas mažesnių ar didesnių iššūkių – norime, kad dovana būtų įdomi, originali, naudinga, praktiška ir įsimintina. Ar tai įmanoma suderinti? Taip! Žinodami kelis esminius dovanos rinkimo kriterijus, sutaupome ir laiko, ir pinigų.

Pasidarykite pageidavimų sąrašą

Turėtumėte gerai žinoti asmenį, kad išrinktumėte geriausią dovaną. Pavyzdžiui, jei asmuo mėgsta keliauti, ieškokite dovanų keliautojams, pvz., Žemėlapiai ar kelionių dienoraščiai, arba jei asmuo mėgsta skaityti, surašykite knygų, kurias jis norėtų skaityti, sąrašą. Atkreipkite dėmesį į visas galimas dovanų idėjas ir tada analizuokite. Pabandykite surasti kažką, ko jiems reikia ir norėtų. Skiriamas laikas sąrašui suteiks jums aiškesnį vaizdą.

Kažkas išskirtinis ir ypatingas

Svarbu, kad pasirinkta dovana būtų išskirtinė ir patikima. Ji neturi būti labai brangi, tačiau turėtų būti prasminga ir reikšminga asmeniui. Pabandykite suprasti, kas asmeniui asocijuojasi su svarbiu gyvenime įvykių ar tai kas suteikia jam šitus jausmus. Tai gali būti gražiai įrėminta artimo žmogaus ar draugų nuotruaka. Gali būti dienoraštis su įpatngomis citatomis. Visa tai suteiks tikrai šiltus jausmus asmeniui, kuriam dovanosite tokias nebrangias, tačiau prasmingas dovanas. Pastebima, kad dovanos vyrams yra

Venkite stereotipų

Norėdami pasirinkti tinkamą dovaną, turite pamiršti stereotipus. Vietoj to, kad eitumėte į klišes, bandykite šiek tiek eksperimentuoti. Populiarios dovanos yra ne tik nuobodžios, tačiau jos parodo, kad buvo įdėta mažai pastangų. Visada stenkitės būti kūrybingais idėjomis, internete galite rasti daug pagalbos ir galite sukurti kažką tiesiog nuo nulio. Kita vertus, populiari dovana gali būti įpatngai įpakuota ar įteikta, kas vėlgi įrodoto, kad Jūs stengiatės.

Pinigai nėra svarbu

Paneikime mitą, kad tik brangios dovanos yra puiki dovana. Jei turite papildomų pinigų, kad galėtumėte sutaupyti, galite tikrai nusipirkti kažką papildomo ir išskirtinio, bet, jei biudžetas yra mažas, nereikia nerimauti. Raskite kažką, kas atitinka jūsų biudžetą, ir tada jūs galite būti novatoriškesni.

Prisidėkite prie dovanos

Nesvarbu, kokią dovaną turite, visada pridėkite savo mažą prisilietimą. Galite parašyti kortelę ar net mažą užrašą, kad dovana taptų labiau asmeniška ir jaudinanti. Pabandykite prie dovanos ir pridėti šiek tiek to, kas visada primins nuo ko ši dovana, ir tai tikrai suteiks šypseną veide.