Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį, kad jos būtų pritaikytos naudoti lauke išoriniai apdailai. Kadangi kitu atveju gaminys gali tarnauti itin trumpai dėl nepalankių aplinkos sąlygų. Tačiau net ir tarp išoriniai apdailai skirtų produktų yra nemažai labai skirtingų variantų. Visi jie skiriasi ne tik medžiagomis, iš kurių yra pagaminti, savo išvaizda, bet ir savybėmis. Tačiau net ir vertinant visus šiuos aspektus būtų pakankamai sudėtinga išskirti kažkurį vieną variantą kaip patį geriausią. Kadangi visi naudojami pakankamai plačiai. O tai rodo, kad kiekvieno pasirinkimas yra labai individualus ir jis atliekamas remiantis asmeniniais kriterijais. Taigi, net ir ieškant geriausio varianto pirmiausiai reikėtų atsižvelgti į asmeninius poreikius. Tačiau žinoti, iš ko galima rinktis, taip pat būtų naudinga.

PVC lauko dailylentės – gana unikalus variantas rinkoje, kuris turi tikrai daug išskirtinių savybių. Pirmiausiai reikėtų pradėti nuo jų išvaizdos, kadangi ji gali būti pati įvairiausia. Todėl kartais netgi gali būti pakankamai sudėtinga atskirti, kur yra natūralus medis, o kur šis produktas. Taip pat jis gali imituoti ir dekoratyvines plytas bei praktiškai bet kokias kitas medžiagas. Tačiau tai nėra pagrindinis jų išskirtinumas. Ši medžiaga taip pat atspari vandeniui, kas yra pagrindinis priešas daliai kitų produktų. Be to, ji minimaliai praleidžia šilumą. Todėl kartu gali tarnauti ir kaip izoliacinė medžiaga, kas taip pat naudinga, ypač šaltuoju metų laiku. Kadangi taip sukuriamas papildomas namo apšiltinimas.

Plastikinės lauko dailylentės – nėra naujiena, kadangi naudojamos jau ne vienerius metus. Todėl dauguma tikrai bus matę ir realius jų pavyzdžius. Tokio varianto privalumas tai, jog jis nereikalauja praktiškai jokios priežiūros. Kadangi plastikas yra atsparus drėgmei bei ilgaamžis. Taip pat galima rinktis iš gana plataus spalvų spektro. Be to, tai yra vienas iš ekonomiškiausių išorinės apdailos variantų, kurio ir montavimas yra pakankamai paprastas. Todėl jomis neretai dengiami ne tik nauji namai, tačiau ir senos medinės sodybos.

Būtent šios yra pagrindinės ir dažniausiai naudojamos lauko dailylentės, kurios pasižymi ypatingu atsparumu aplinkos sąlygoms. Aišku, rinkoje galima rasti ir dar daugiau skirtingų variantų, tačiau dalis jų reikalaus gerokai didesnės priežiūros, o kita dalis nebus tokie ilgaamžiai. O dar kiti bus pakankamai brangūs, todėl juos naudoti apdailai norės tikrai ne kiekvienas.

Nuo ko priklauso lauko dailylentės kaina?

Paprasčiausias atsakymas būtų, jog ji priklauso nuo konkretaus pasirinkimo. Kadangi kiekvienas variantas, net turintis mažiausius skirtumus, gali kainuoti skirtingai. Todėl bendros sumos arba vidutinės įvardinti praktiškai neįmanoma, kadangi bet kuriuo atveju ji nebus labai tiksli. Tad norint sužinoti kainą geriausia yra domėtis jau konkrečiais produktais. Žinoma, net ir tos pačios dailylentės lauko apdailai skirtingose prekybos vietose gali kainuoti nevienodai. Todėl norint sutaupyti reikėtų nepatingėti palyginti skirtingų pardavėjų pasiūlymus. O tuomet jau pasirinkti priimtiniausią sprendimą. Būtent tai kartais gali padėti sutaupyti ir visai nemažai. Tai pat kaina kartais gali priklausyti ir nuo perkamo kiekio. Tačiau į jį atsižvelgia tikrai ne visos parduotuvės.